Tuya Smart

Підібрано товарів: 438

Завантажити ще
Стр.
Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
По рейтингу
По рейтингу
Сортувати
 1. Moes
  Спеціальна ціна 820 грн Звичайна ціна 1 260 грн -35%
  Спеціальна ціна 820 грн Звичайна ціна 1 260 грн -35%
 2. Wdyk
  Спеціальна ціна 3 499 грн Звичайна ціна 3 999 грн -13%
  Спеціальна ціна 3 499 грн Звичайна ціна 3 999 грн -13%
 3. Wdyk
  Спеціальна ціна 3 745 грн Звичайна ціна 4 900 грн -24%
  Спеціальна ціна 3 745 грн Звичайна ціна 4 900 грн -24%
 4. Tuya
  Спеціальна ціна 750 грн Звичайна ціна 999 грн -25%
  Спеціальна ціна 750 грн Звичайна ціна 999 грн -25%
 5. Tuya
  Спеціальна ціна 389 грн Звичайна ціна 489 грн -20%
  Спеціальна ціна 389 грн Звичайна ціна 489 грн -20%
 6. Moes
  Спеціальна ціна 699 грн Звичайна ціна 820 грн -15%
  Спеціальна ціна 699 грн Звичайна ціна 820 грн -15%

Підібрано товарів: 438

Завантажити ще
Стр.
Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
По рейтингу
По рейтингу
Сортувати

Що таке система розумний будинок Tuya Smart

Компанія Tuya займається багатьма напрямками в IoT сфері та один з них – це програмне забезпечення екосистеми розумного будинку. Tuya поєднує в собі не тільки кінцеві пристрої користувача, але і розробників, які можуть використовувати її API для створення власних додатків і пристроїв. Простіше кажучи, компанія розробила платформу, на якій виробники можуть розробляти програми, а також тестувати та оновлювати смарт обладнання. Завдяки цьому в екосистемі Tuya, на сьогоднішній день, є тисячі різних пристроїв від сотень виробників в розумний будинок.

Tuya є народним брендом, оскільки має величезний вибір смарт-гаджетів середнього та бюджетного сегменту. Можна знайти буквально все – від базових датчиків, до специфічних напівпромислових пристроїв. При цьому якість самих пристроїв дуже відрізняється в залежності від конкретного виробника - є відвертий ноунейм, а є і відомі лінійки типу Moes Star Ring.

Tuya співпрацює з різними світовими брендами та виробниками інтелектуальних продуктів GLOBE, PHILIPS, Schneider Electric тощо. Тому споживачам доступні смарт девайси для розумного будинку, преміум рівня. Якщо орієнтуватися на перевірених продавців, то Tuya – завдяки найширшому різноманіттю та постійному розширенню парку пристроїв – хороший кандидат при виборі домашньої системи управління розумним будинком.

Компанія пропонує найкращі ідеї щодо створення розумного будинку Tuya, незалежно від того, це Wi-Fi, Bluetooth або ZigBee девайси, всі вони працюють з мінімальною затримкою та безвідмовно. Одна програма Tuya Smart здатна об'єднати в собі сотні гаджетів та керувати ними. Ця компанія використовує передові технології під час виробництва чіпів, щоб надати клієнтам найкращий вибір Tuya smart пристроїв. Будь-який гаджет, будь то лампочки, світлодіодні стрічки, вимикачі, реле, розетки, датчики, камери, замки, дрібна та велика побутова техніка та інше, за наявності вбудованого модуля від Tuya, працюватиме в Tuya Smart.

При покупці звертайте увагу на упаковку, на ній повинен бути логотип Tuya.

Складові пристрої Tuya Smart

Величезна кількість виробників працює на платформі Tuya. У додатку Tuya Smart зможете зареєструвати, а потім налаштовувати, контролювати та віддалено керувати доданими датчиками, освітлювальними приладами, відеоспостереженням, біометричними замками, побутовими, кухонними електроприладами та іншим із будь-якої точки світу. У зручній та інтуїтивно зрозумілій програмі Tuya Smart або Smart Life, пристрої відображаються і працюють коректно. Зробивши всього пару кліків на смартфоні отримуєте повну інформацію про девайс, там відображається інформація про те, які дії чи яку роль виконує у вашому розумному будинку. Також до переваг можна віднести - непогану, як для хмарної системи, швидкість роботи та відсутність поділу підтримки пристроїв за регіональною ознакою.

Переваги встановлення розумного будинку Tuya Smart

Tuya розумний будинок своїми руками - що може бути простіше. Зі всіх відомих екосистем розумного будинку, Ту обирають все більше простих людей без спеціальної технічної освіти. Адже вона налічує безліч пристроїв, також в ній добре працює як Wi-Fi, так і ZigBee радіозв'язок. Крім цього, варто відзначити такі переваги:

 • Великий вибір недорогих розумних пристроїв, так би мовити, на будь-який смак. Тому гарантовано знайдете те, що шукаєте.
 • Різноманітний діапазон застосування смарт обладнання, починаючи від лампочки, закінчуючи моторизованими шторами або автоматичною годівницею для тварин.
 • Можливість вибору зв'язку Wi-Fi, ZigBee, Bluetooth або їх комбінації. Для WiFi - пристроїв не потрібен шлюз, вони безпосередньо підключаються до роутера, кількість підключень залежить від можливостей роутера. Для Bluetooth та ZigBee, необхідно купити шлюз. Шлюзи бувають різні, провідні та бездротові, наприклад, до Zigbee шлюзу Zemismart ZMHK-01 зможете безпосередньо підключити 100 smart девайсів. Якщо хочете перекинути з Туї датчики HomeKit, то іноді можуть виникати труднощі, але зі шлюзом Zemismart ZMHK-01, це зробити набагато легше.
 • Різні гаджети від Tuya також додаються в інші екосистеми: Google Home, Home Assistant, Mi Home.
 • Безліч варіантів установки. Все, що приєднується до Tuya Smart/Smart Life без проблем взаємодіє один з одним. Це дозволяє створювати скільки завгодно різних сценаріїв.
 • Безкоштовний, простий і зрозумілий додаток, яким зможе користуватися навіть дитина або літня людина. Звичайно, щоб додавати смарт девайс у додаток, необхідно трохи попрактикуватися.

Як встановити систему розумного будинку від Tuya Smart

Tuya постаралася зробити свою платформу так, щоб вона підтримувала сотні смарт продуктів, незалежно від протоколів, регіонів та виробників. Тому Tuya підійде тим, хто не розуміється на нюансах регіону, якихось обмеженнях і т.д. Щоб почати користуватися Туя, необхідно зробити налаштування Tuya Smart:

 1. Завантажте одну з програм Tuya Smart або Smart Life на смартфон і зареєструйтеся в ньому, на гаджеті увімкніть WiFi та Bluetooth.
 2. Щоб додати смарт датчик або інший розумний прилад в завантажену програму, необхідно перевести датчик в режим сполучення, а в додатку знайти девайс, що додається. Далі програма розпізнає розумний прилад і за допомогою підказок на екрані, зможете додати його до списку пристроїв.
 3. Після додавання в плагіні відкривається великий спектр налаштувань, функцій, автоматизацій та сценаріїв, а також голосове керування.

Для Wi-Fi смарт девайсів достатньо наявності роутера. Для пристроїв Tuya Zigbee, шлюз працює за цим протоколом зв'язку. Після підключення шлюзу та встановлення програми зможете додати бажані пристрої. Буквально кілька кліків і ZigBee прилади одразу виявляються та додаються до програми для отримання повного контролю над ними. Smart Life – ще одна платформа управління розумними пристроями, створена китайською компанією Tuya Inc., у 2017 році. Smart Life з точки зору кінцевих користувачів - мало чим відрізняється від Tuya Smart, працює з тими самими пристроями та надає той самий функціонал. Основна відмінність між Tuya Smart та Smart Life полягає в тому, що Tuya Smart націлена на виробників розумних пристроїв та розробників, у той час, як Smart Life орієнтована на кінцевих користувачів.

Купити розумний будинок Tuya Smart в інтернет магазині Wise Home

Система розумний будинок Tuya Smart підійде тим, хто за невеликі гроші, хоче у себе в будинку чи квартирі створити чуйну та надійну екосистему на ZigBee чи Wi-Fi протоколі. Більшість товарів даної платформи середньої та бюджетної ціни, тому купити ці смарт-товари зможе багато хто.

Спеціалісти Wise Home допоможуть підібрати та замовити, щось за бюджет чи щось дорожче, залежно від ваших потреб та бюджету. У будь-якому випадку спочатку можна купити Tuya smart набір, а потім поступово додавати в екосистему інші розумні пристрої. WiseHome дійсно знає, що відбувається у світі нових технологій.

Ми уважно стежимо за появою нових розумних пристроїв та поповнюємо ними свій каталог. Також самі тестуємо продукцію. Тому пропонуємо перевірені товари та відповідну ціну якість. Якщо в каталозі не знайшли те, що ви шукаєте, WiseHome може доставити товар на замовлення.

Доставку виконуємо як у великі міста: Київ, Одеса, Харків, Львів, Дніпро та ін. так і у невеликі містечка та села з наявністю поштового оператора.