Про магазин

Wisehome - це інтернет-магазин комплектуючих для системи Розумного Будинку. В каталозі представлений широкий вибір комплектуючих для самостійного облаштування, їх заміни або розширення можливостей вашої системи. Також ви можете замовити облаштування Розумного Будинку під ключ.

Наша місія та цінності

Англійський футуролог Артур Кларк стверджував, що «Будь-яку достатньо розвинену технологію не відрізнити від магії». Коли вперше бачиш систему Розумний Будинок саме це і спадає на думку. Світло вмикається, пральна машина запускається, кондиціонер вибирає оптимальну температуру, навіть мультиварка приготує свіжу і гарячу вечерю до вашого приходу. Хіба це не магія?

Ми давно надихнулися ідеєю автоматизації процесів. Спочатку облаштували власні квартири, тестували виробників, функціонал та сценарії. Дізналися про Розумні Будинки все і трохи більше. Та зрозуміли, що благами людства потрібно ділитися. Місія Wisehome - запропонувати комплекс рішень, які автоматизують повсякденні дії і позбавлять клієнтів від рутини.

Великий вибір і висока якість

Ми дійсно знаємо, що відбувається на ринку екосистем. Стежимо за новими рішеннями, виробниками і продуктами. Тестуємо самі та пропонуємо кращі комплектовання вам. У каталозі представлені найпопулярніші і затребувані продукти на ринку.  Якщо ви не знайшли потрібної моделі в каталозі - ми доставимо товар під замовлення.

Експертність

Ви можете звернутися до нас не тільки за конкретним продуктом. Ми розбираємося в екосистемі Розумний Будинок, тому зможемо допомогти у вирішенні будь-якої проблеми. Виявити причину, знайти рідкісні комплектовання або повністю побудувати Розумний Будинок? Wisehome допоможе!