Управління живленням

Підібрано товарів: 177

Завантажити ще
Стр.
Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
По рейтингу
По рейтингу
Сортувати
 1. Sonoff
  Спеціальна ціна 1 499 грн Звичайна ціна 1 999 грн -25%
  Спеціальна ціна 1 499 грн Звичайна ціна 1 999 грн -25%
 2. Wdyk
  Спеціальна ціна 3 499 грн Звичайна ціна 3 999 грн -13%
  Спеціальна ціна 3 499 грн Звичайна ціна 3 999 грн -13%
 3. Wdyk
  Спеціальна ціна 3 745 грн Звичайна ціна 4 900 грн -24%
  Спеціальна ціна 3 745 грн Звичайна ціна 4 900 грн -24%
 4. Moes
  Спеціальна ціна 699 грн Звичайна ціна 820 грн -15%
  Спеціальна ціна 699 грн Звичайна ціна 820 грн -15%
 5. Tuya
  Спеціальна ціна 4 275 грн Звичайна ціна 5 695 грн -25%
  Спеціальна ціна 4 275 грн Звичайна ціна 5 695 грн -25%

Підібрано товарів: 177

Завантажити ще
Стр.
Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
По рейтингу
По рейтингу
Сортувати

Smart розетки

Смарт розетка – важливий елемент для реалізації ідеї розумного будинку. Насправді надання інтелектуальної функціональності вашому житлу може бути простим та недорогим. Якщо у вас є смартфон і вільна розетка, зможете використовувати інтелектуальну вилку для керування електроприладами віддалено. Вам не потрібні навички електрика, щоб вставити вилку в розетку і не потрібно освоювати ази програмування, щоб додати смарт розетку в застосунок на смартфоні. Смарт розетка призначена для віддаленого керування різними побутовими приладами, що підключені до неї, а також оптимізації використання електричних мереж.

Наприклад, якщо під'єднати до вашої старої настільної лампи розумний девайс, вам ніколи не доведеться входити в темний будинок. А якщо у вас проблеми з пересуванням, то розетка може значно спростити роботу освітлення, кухонних електроприладів, вентиляторів і кондиціонерів за розкладом або можна керувати ними за допомогою голосового помічника.

Застосування практичного та недорогого приладу дозволяє:

 • збільшувати безпеку житла з допомогою своєчасного відключення устаткування;
 • спрощувати контроль витрат електроенергії, здійснюючи моніторинг;
 • регулювати споживання електрики електроприладами.

Смарт розетка компактна і встановлюється або в підрозетник зі стандартним підключенням, або в наявну євророзетку, або мережевий фільтр без додаткового монтажу електропроводки.

Розумні гаджети, як правило, розраховані на велике навантаження та допускають підключення до них енергомістких приладів, таких як праски, електрочайники, електрокотли, бойлери, помпові станції тощо.

Область використання smart розетки

За допомогою запрограмованого smart-пристрою можна віддалено керувати будь-яким увімкненим в нього електричним приладом в режимі 24/7. Ефективність, а також комфорт дистанційного контролю роблять смарт розетки затребуваними у побуті та на виробництві.

У побутовій сфері вони допомагають автоматизувати та оптимізувати графік роботи домашніх приладів та економити не тільки енергоресурси, а й час, самостійно виконуючи багато функцій:

 • може керувати котлом та регулювати опалення в заміському будинку;
 • допомагає організувати полив дачної ділянки за розкладом;
 • здійснює контроль за рівнем напруги у мережі;
 • розумна розетка для бойлера або кондиціонера розрахована на керування потужними електричними приладами та дозволяє економити енергоресурси, відключаючи їх від мережі;
 • забезпечує додатковий комфорт, заздалегідь включаючи опалення у квартирі або на дачі, регулюючи режим роботи холодильника, самостійно перезавантажуючи комп'ютер, що завис;
 • розумне освітлення у квартирі має очевидні переваги – ним можна керувати дистанційно або запрограмувати на автоматичне відключення, якщо в приміщенні довго ніхто не перебуває.

У разі виробництва переваги дистанційного керування проявляються:

 • можливістю ввімкнення освітлення території у заданий час;
 • за необхідності своєчасного обігріву приміщень та включення в роботу приладів контролю.

Смарт розетки можуть бути пило і вологозахищеними, тобто мають високий рівень захисту IP 55 та ін. Вони використовуються для встановлення:

 • на фасадах будівель;
 • у підвалах;
 • у приміщеннях з високою вологістю тощо, оскільки витримують різкі перепади температур.

Ви можете керувати ними за допомогою програми на телефоні або голосового керування через Amazon Alexa або Google Assistant, їх легко налаштувати та використовувати. Не намагайтеся встановлювати прості смарт розетки, призначені для внутрішнього використання на відкритому повітрі, перевіряйте наявність захисту IP.

Різновиди розеток для розумного будинку

Гаджети для розумного будинку розрізняються за способом керування. Деякі моделі вже зараз доступні для замовлення з каталогу WiseHome:

 • Смарт розетки з підтримкою Wi-Fi є більш простим і доступним варіантом для використання. Оскільки вони дозволяють під'єднатися всередині та зовні будинку без необхідності придбання шлюзу, що виступає як посередник. Підключення девайсу до Wi-Fi відбувається за певною програмою та керується зі смартфона. При необхідності в одну систему можна об'єднати відразу кілька пристроїв, що контролюються.
 • Радіокеровані пристрої актуальні для роботи на відносно невеликій відстані й керувати ними можна за допомогою програмного пульта. Інтелектуальні розетки, що працюють через Bluetooth, вимагають, щоб ви перебували в межах досяжності сигналу. Часто сигнал поширюється на відстань 10 м, залежно від того, як побудований будинок, хоча нова технологія Bluetooth mesh більш розширена. Це означає, що девайси можуть не працювати, якщо ви не перебуваєте в зоні дії сигналу.
 • Розетки для розумного будинку з GSM-модулем працюють від мобільної мережі та можуть вмикати і вимикати електричні прилади за телефонним дзвінком або заданим розкладом.
 • Смарт розетки, що працюють за протоколом ZigBee 3.0 дозволяють будувати великі мережі покриття. Для можливості віддаленого керування та побудови смарт системи необхідно придбати шлюз. Це дає можливість вашій смарт розетці працювати з розумною колонкою або датчиком руху. Інтеграція в екосистему Tuya Smart, Google Home, Home Assistant, Amazon Alexa або будь-яку іншу, розширює можливості smart розетки та дозволяє створювати різні сценарії. Ви можете побачити скільки хвилин і годин ви використовуєте пристрій. Також можна запланувати увімкнення та вимкнення розетки залежно від часу доби або за днями.

Переваги та підключення розумних розеток

Розумні гаджети для дому – сучасні пристрої зі зрозумілим інтерфейсом, можливістю віддаленого контролю зі смартфона та з забезпеченням роботи електроприладів за розкладом.

До рішення купити смарт розетку може привести розуміння вигоди підключення розумного гаджета:

 • пристрій із термодатчиком без вашої участі може увімкнути обігрівач або опалення, якщо знизилася температура у приміщенні;
 • легко віддалено відключити від мережі праску, якщо ви поїхали та забули її вимкнути;
 • надасть допомогу у контролі за дітьми, коли вас немає вдома – відключить комп'ютер або ігрову приставку, коли ліміт часу буде вичерпаний;
 • керований пристрій автоматично виявляє несправності електрообладнання і самостійно відключає пошкоджену техніку, не допускаючи замикання та загоряння, при цьому повідомляє господарів про ситуацію, що виникла;
 • девайс, що працює через Wi-Fi з лічильником, фіксує рівень енергоспоживання включених у нього приладів, чим інформує користувача про те, які прилади варто замінити на більш економічні або оптимізувати час їх роботи.

Не проблема якщо у вас розетки та шлюз одного бренду, але як поєднати девайси різних виробників? WiseHome має послугу керування розумним будинком через Home Assistant. Це програмне забезпечення дозволяє об'єднувати в єдину систему розетки, лампочки, датчики, реле для розумного будинку та інші пристрої різних виробників та керувати ними з будь-якого ноутбука чи ПК.

За скільки можна придбати розумну розетку в Україні?

Використання смарт розетки – це найдешевший і найпростіший спосіб зробити будь-який пристрій, який не є інтелектуальним – розумним:

 • просто приєднайте його до будь-якої стандартної електророзетки;
 • під'єднайте лампу, вентилятор або інший пристрій;
 • налаштуйте його за допомогою програми і вау – тепер ви творите диво, керуючи електроприладами віддалено.

Недорогі смарт розетки компактні, надійні та прості у використанні підходять для дистанційного керування та автоматизації.

WiseHome професійно займаємося комплектованнями для системи смарт будинку. Ми уважно стежили за новими тенденціями та покращенням моделей, які існують, а також за тим, які функції очікуються. Ми рекомендуємо інтелектуальні розетки, тому що вони дійсно добре працюють власними силами, а також у поєднанні з іншими девайсами розумного будинку, особливо через Home Assistant. Ця програма з управління та зв'язування пристроїв розумного будинку допомагає "подружити" їх між собою. Інформація про смарт розетки та ціна на них міститься у картках товарів нашого інтернет-магазину. Відгуки клієнтів допоможуть вам вибрати та купити розумну розетку, яка буде для вас ефективною та доступною за ціною.