Розумна система освітлення

Підібрано товарів: 105

Завантажити ще
Стр.
Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
По рейтингу
По рейтингу
Сортувати
 1. Yeelight
  Спеціальна ціна 560 грн Звичайна ціна 680 грн -18%
  Спеціальна ціна 560 грн Звичайна ціна 680 грн -18%
 2. Yeelight
  Спеціальна ціна 440 грн Звичайна ціна 499 грн -12%
  Спеціальна ціна 440 грн Звичайна ціна 499 грн -12%
 3. Yeelight
  Спеціальна ціна 1 900 грн Звичайна ціна 2 335 грн -19%
  Спеціальна ціна 1 900 грн Звичайна ціна 2 335 грн -19%
 4. Yeelight
  Спеціальна ціна 2 499 грн Звичайна ціна 3 335 грн -25%
  Спеціальна ціна 2 499 грн Звичайна ціна 3 335 грн -25%
 5. Yeelight
  Спеціальна ціна 1 385 грн Звичайна ціна 1 845 грн -25%
  Спеціальна ціна 1 385 грн Звичайна ціна 1 845 грн -25%
 6. Yeelight
  Спеціальна ціна 1 399 грн Звичайна ціна 1 699 грн -18%
  Спеціальна ціна 1 399 грн Звичайна ціна 1 699 грн -18%
 7. Yeelight
  Спеціальна ціна 1 255 грн Звичайна ціна 1 499 грн -16%
  Спеціальна ціна 1 255 грн Звичайна ціна 1 499 грн -16%

Підібрано товарів: 105

Завантажити ще
Стр.
Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
По рейтингу
По рейтингу
Сортувати
FAQ

Як працює розумне освітлення?

Розумне освітлення використовує різні протоколи: Wi-Fi, ZigBee, Bluetooth Mesh. Наприклад, ZigBee мережа управляється шлюзом, який підключається до роутера, дозволяючи іншим мережевим пристроям, таким як смартфон, планшет, керувати смарт лампочками. Кожна розумна лампочка бездротово з'єднується зі своїм найближчим сусідом, створюючи екосистему.

Що таке розумне освітлення?

Смарт освітлення відрізняється від звичайного додатковими способами керування за допомогою автоматизації, сценаріїв, через програму та голосових помічників. Система освітлення розумного будинку дає можливість керувати окремими лампочками, прожекторами, групою ламп, точковими світильниками, світлодіодними стрічками, які використовуються для освітлення як всередині, так і зовні будинку.

Навіщо потрібне смарт освітлення?

Однією з найважливіших складових системи розумного будинку є освітлювальні прилади smart. Штучне світло постійний супутник у повсякденному, особистому та робочому житті. Якісне світлове джерело впливає на комфорт людини як усередині приміщень, так і зовні.

Завдяки новим технологіям, традиційні освітлювальні системи стали «розумними». У Wisehome доступні різні типи смарт освітлення, які зручні у використанні та енергоефективні. Цей вид товару особливо актуальний для приватних будинків, квартир, офісних будівель та громадських приміщень. Вони стають ключовим елементом у сучасному дизайні приміщень, а їхнє дистанційне використання – чудове рішення для повного контролю над домашнім освітленням, де б ви не перебували.

Режими роботи таких ламп пов'язані з діями людей, що проживають у будинку:

 • коли людина йде з дому, освітлювальні прилади автоматично вимикаються;
 • при поверненні до житла світло вмикається;
 • в режимі сну, навпаки, приглушується, що сприяє швидкому засинанню;
 • вони можуть створити видимість присутності людини в будинку та ін.

Регулювання пристроями здійснюється за допомогою спеціального хаба, голосових команд та бездротового з'єднання за допомогою мобільного телефону або планшета.

Попит на придбання таких смарт девайсів зростає з кожним днем, адже інноваційні гаджети здатні спростити життя людини і заощадити електрику. Розумне освітлення у квартирі характеризується комфортом та абсолютною безпекою.

Чим розумне освітлення відрізняється від простого?

На відміну від класичних лампочок та вимикачів розумне освітлення для квартири включає спеціалізовані електронні механізми, що відповідають за їх контроль та регуляцію.

Розумна система освітлення характеризується рядом переваг:

 1. Раціональне споживання електроенергії завдяки спеціальним компонентам, що дозволяють регулювати інтенсивність і кількість світла.
 2. Можливість дистанційного керування, що надає користувачеві віддалений контроль електроприладів.
 3. Різноманітність режимів освітлення розумного будинку, залежно від сценарію: відпочинок, читання, перегляд ТБ, вечірка і т. д.
 4. Чудові охоронні функції. Смарт датчики можуть реагувати включенням світла на різні рухи, що здатне перешкодити злому.

Куплене розумне освітлення відрізняється від класичних освітлювальних приладів способом своєї роботи. Воно взаємодіє з іншими смарт пристроями розумного будинку за заданими сценаріями, а також програмується через таймер. Крім цього, воно управляється зі смартфона через Wi-fi і Bluetooth.

Що відноситься до smart освітлення?

Система освітлення розумного будинку має багато елементів для максимального комфорту користувача. З каталогу Wisehome ви можете вибрати та купити стильні та практичні освітлювальні прилади:

 1. Розумні лампочки, які працюють як у групі, так і окремо.
 2. Smart-патрони оснащені внутрішньою пам'яттю та підійдуть для пристроїв нестандартної форми.
 3. Мініатюрні точкові лампи для стель, прикрасять меблі, підвісну стелю або кухонну стійку.
 4. Настільні та підвісні світильники можуть працювати автономно, зручні для перенесення та мають тривалий термін експлуатації.
 5. LED-панелі стійкі до вигорання, не жовтіють, рівномірно розповсюджують світло, захищені від пилу, це відмінне рішення для приміщень з невисокими стелями.
 6. Світлодіодні стрічки змінюють колір та температуру свічення, працюють у тандемі з музичними центрами, телевізорами, створюють приємну святкову чи романтичну атмосферу.
 7. Прожектори відрізняються високим захистом від вологи. Добре висвітлюють різні предмети, клумби, дерева, будинки тощо.
 8. Нічники завдяки кільком режимам підлаштовуються під індивідуальний розпорядок, допомагають заснути, роблячи м'яке приглушене світло і прокинутися поступово підвищуючи яскравість, імітуючи схід сонця.
 9. LED контролери керують світлодіодними стрічками, дозволяючи повною мірою використати їх можливості.

У ролі smart-освітлення використовуються ультрасучасні лампи нового покоління. Це світлодіодні, так звані LED лампочки, принцип роботи яких ґрунтується на використанні діодів. Світловипромінювальні діоди або нитки в лампах Sonoff вже стали популярним джерелом освітлення. Енергозберігаючий потенціал світлодіодів величезний. Якщо світлодіоди об'єднані з інтелектуальною системою керування освітленням, наприклад, датчиками руху, споживання електроенергії можна знизити ще більше. Адже світло вмикатиметься лише тоді, коли ви потрапляєте в зону дії датчика і вимикаються, коли залишаєте її.

Підключення та керування освітленням у розумному будинку

У минулому, система управління освітленням “Розумний дім” не була настільки популярною через дорожнечу та проблематичність монтажу через безліч проводів. Якщо такий варіант не був прописаний у початкове планування будівлі, потрібно було радикально порушувати інтер'єр, ламаючи стіни і перегородки.

Сьогодні сучасне розумне керування освітленням не має проблем із процесом встановлення, оскільки все підключення відбувається по повітрю:

 • Контролери, що відповідають за інтенсивність світла, тепер є безпосередньо в самих лампах.
 • Як кероване обладнання у купленій розумній системі освітлення служать датчики, мікроконтролери, пульти, бездротові кнопки та інші деталі, що відповідають за регулювання світла в кімнаті.
 • Основним способом приєднання купленого смарт освітлення є підключення лампи до електромережі на місце звичайного світильника, торшера або люстри.
 • Що стосується світлодіодних стрічок, їх можна кріпити на полички, шафки, підвіконня, виступи, ніші монтажної стрічки. Після фіксації необхідно провести інтелектуальні налаштування за допомогою смартфона, ПК або ноутбука в режим роботи.

Для налаштування не потрібно спеціальних знань, додаток на смартфоні інтуїтивно зрозумілий, просто дотримуйтесь підказок.

Гнучке керування освітленням дозволяє досягти бажаного результату в залежності від вимог користувача, регулюючи колір та інтенсивність світла. Інтеграція датчиків забезпечує автоматичне керування освітленням із можливістю зворотного зв'язку, що забезпечує розширені послуги для будь-якого користувача.

Крім освітлення ознайомтесь з іншими товарами розумного будинку, такими як смарт реле, розумні датчики, розетки та ін. Придбати розумне освітлення у Харкові, Запоріжжі, Дніпрі з доставкою в інші міста України ви можете на нашому сайті.