Розумний клімат

Підібрано товарів: 50

Завантажити ще
Стр.
Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
По рейтингу
По рейтингу
Сортувати
 1. Moes
  Спеціальна ціна 2 395 грн Звичайна ціна 2 999 грн -20%
  Спеціальна ціна 2 395 грн Звичайна ціна 2 999 грн -20%
 2. Avatto
  Спеціальна ціна 2 850 грн Звичайна ціна 3 725 грн -23%
  Спеціальна ціна 2 850 грн Звичайна ціна 3 725 грн -23%
 3. Moes
  Спеціальна ціна 1 900 грн Звичайна ціна 2 415 грн -21%
  Спеціальна ціна 1 900 грн Звичайна ціна 2 415 грн -21%

Підібрано товарів: 50

Завантажити ще
Стр.
Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
По рейтингу
По рейтингу
Сортувати
FAQ

Чи потрібно включати клімат-контроль взимку?

Так. Чисте повітря, помірна вологість, комфортна температура, потрібні завжди і зимовий час не виняток. Вони захищають організм та імунітет людини від впливу негативних факторів. Тобто будь-яка сучасна кліматична система здатна підтримувати комфортний мікроклімат у заданому режимі цілий рік.

Як зробити клімат контроль у будинку?

Для цього необхідні терморегулятор, підключений до котла або на радіатор, для підтримки заданої температури повітря або теплоносія. Очищувач повітря, який швидко та якісно очистить повітря від різних типів забруднення та зволожить його. Після налаштувань, ці функції будуть виконуватися в автоматичному режимі.

Як працює клімат контроль у квартирі?

Клімат-контроль складається зі смарт пристроїв, що впливають на мікроклімат. Це термостати для теплої підлоги, котла/бойлера, радіаторні термоголовки, очищувачі, зволожувачі повітря, датчики температури та вологості тощо. Об'єднавши та оптимізувавши роботу даних девайсів, можна досягти оптимальних показників повітря, вологості та температури.

Клімат контроль у розумному будинку – комфорт і економія

Основними цілями системи автоматизації розумного будинку є клімат контроль, безпека мешканців та майна, а також економія енергоресурсів та комфортне перебування. Зручність досягається завдяки віддаленому моніторингу та контролю приладів, а також фізичного середовища, що впливає на скорочення споживання енергії та води.

Розумний будинок в цей час є загальновизнаною галуззю інтересів та досліджень, які сприяють зручності та спрощенню життя. Оскільки інтернет – це невіддільна частина сучасного життя більшості людей, його можна і потрібно використовувати для створення комфортного мікроклімату в житловому приміщенні. У поняття "розумний клімат" включається моніторинг екологічних факторів, управління будинком та його побутовою технікою без шкоди для людини.

Неважливо, чи перебуваєте ви на роботі або проводите час у приємному спілкуванні з рідними, вірний помічник клімат контроль розумного будинку простежить за тим, щоб у вашій оселі постійно зберігався затишний мікроклімат. Автоматична робота електроприладів та регуляторів порадує вас приємною температурою в кімнатах та цілодобово простежить за такими факторами:

 1. Оптимальний показник вологості, температури та якості повітря.
 2. Виконає програмоване кондиціювання та опалення.
 3. Зробить своєчасне очищення та зволоження.

Точна та узгоджена робота всіх складових дозволить перетворити ваше житло на світ особистого розумного клімату, який активізуватиметься при появі господарів та “засинатиме” за їх відсутності. Для цього потрібно буде лише задати бажані параметри, тим самим даючи програмі контролювати кліматичну техніку. Це можна робити вручну, автоматично чи дистанційно. Задати режим роботи кожного кліматичного пристрою можна індивідуально, завдяки чому використання енергоресурсів буде грамотним та раціональним. Своєю чергою, це позначиться на зниженні споживання енергоресурсів і відповідно комунальних платежів. Купуючи розумні прилади клімат контролю у WiseHome, ви окупите всі витрати в найближчому майбутньому.

Види кліматичних приладів для розумного клімату

За комфортний мікроклімат у житлі відповідають – радіатори, вентилятори, зволожувачі, очищувачі, кондиціонери, іонізатори, витяжні вентилятори, обігрівачі, теплові насоси, рекуператори та нагрівальні кабелі теплої підлоги тощо.

Якщо ви постійно боретеся із закладеністю носа та сухою шкірою, то з розумним зволожувачем або очищувачем повітря, які підключаються до Google Assistant та Amazon Alexa, вам буде легше підтримувати здоровий рівень вологості, що полегшить симптоми. Або якщо ваша головна турбота – чисте повітря, розумний очищувач не тільки оснащений технологією фільтрації для уловлювання забруднюючих речовин та бактерій, а також може знімати точні показники якості повітря в кімнаті, налаштовувати графік очищення та нагадувати, коли вам потрібна заміна фільтра через програму.

Укомплектовуючи свій будинок розумними гаджетами, ви зможете керувати ними централізовано або окремо. Вони можуть функціонувати через WiFi або протокол ZigBee. Основним обладнанням для zigbee є інтелектуальний блок (шлюз), що подає сигнали на підконтрольні йому пристрої. Завдяки використанню клімат контролю, існуючі характеристики довкілля змінюються на бажані.

У Wisehome є все для розумного будинку. Ці пристрої допоможуть придбати той рівень комфорту, який не може подарувати інтер'єр і предмети декору.

Які датчики контролюють клімат розумного будинку?

До складу автоматичної інтелектуальної екосистеми можуть входити десятки різних датчиків системи розумний будинок. Їх правильний вибір стає головним фактором працездатності та функціональності смарт будинку. У розумному будинку клімат відстежують такі датчики:

 • вологості – стежить за ступенем зволоженості повітря;
 • температури – необхідні для стеження за температурним режимом;
 • CO2 - контролює індекс вмісту вуглекислого газу в повітрі та ін.

Види регуляторів та інші способи керування кліматом

У комплект обладнання клімат контролю може входити ряд компонентів:

 1. Блок управління із вмонтованим у нього процесором.
 2. Терморегулятор, який контролює підтримку заданої температури повітря.
 3. Регулятори для вентиляційних систем встановлюються з метою контролювати та регулювати їх роботу.
 4. У радіаторних опалювальних системах, кімнатне регулювання температур виконується розумними термоголовками, які дуже ефективні для економії витрат енергії.

Інтелектуальний термостат завдяки налаштуванням створює розклад на основі ваших температурних переваг. Цей девайс сумісний з Aqara Home, Mi Home, Apple HomeKit, Google Home, просто попросіть його відрегулювати температуру і він це зробить або змінюйте налаштування віддалено на своєму смартфоні.

Найчастіше застосовуються управляючі органи, в ролі яких виступають пульти керування чи настінні панелі, які мають практичний графічний інтерфейс. Однак варто зауважити, що деякі smart пристрої не будуть повною мірою функціонувати без шлюзу ZigBee, тому при покупці товару уточнюйте за допомогою якого протоколу зв'язку працює девайс – Wi-Fi, ZigBee, Bluetooth тощо.

Кому потрібен розумний клімат

Багатозонний клімат контроль позбавить господарів необхідності щоразу налаштовувати регулятори і клацати кнопками управління на кліматичній техніці. Тепер для цього достатньо вказати бажану температуру на панелі управління і робота обладнання відбуватиметься автоматично, переключаючись на різні сценарії та керуватиметься віддалено за наявності смартфона та інтернету.

Все для клімат контролю в розумному будинку можна купити в Wisehome.

Встановлюючи у себе вдома пристрої клімат контролю мешканці будуть почуватися максимально комфортно і вільно:

 • У робочі дні інтелектуальна автоматизація розпорядиться так, щоб до вашого приходу економічний режим змінився звичайним. Для цього "скажіть" системі ваші уподобання через смартфон, комп'ютер, планшет і до вашого приїзду все буде готове.
 • А розумні системи безпеки допоможуть уникнути непередбачуваних наслідків у вигляді витоку води, газу чи злому.

Таким чином, системи автоматизації розумного будинку є невіддільною частиною забезпечення високої якості життя шляхом моніторингу та керування домашнім середовищем.

Як придбати розумний клімат в інтернет-магазині Wise Home

WiseHome прагне забезпечити високоякісні інтелектуальні системи для розумного контролю за доступними цінами. Служба підтримки клієнтів відповість на будь-яке ваше запитання, і наш менеджер готовий швидко та ефективно розв'язувати будь-які проблеми, що виникають. Ми забезпечуємо швидку доставку, тому замовлення буде доставлено якнайшвидше. Купіть найкращі рішення для розумного кліматичного контролю в розумному будинку сьогодні! Наша продукція забезпечена гарантією. На складі всі компоненти, необхідні для створення власної системи розумного управління. Дякую, що вибрали WiseHome. Зробіть покупки розумно і користуйтесь!