Zigbee RGB+CW LED лампа (Tuya smart)

Tuya
Артикул:
WH00542
В наявності
499 грн
Характеристики
Виробник Tuya
Тип пристрою Лампа
Протокол зв'язку ZigBee
Екосистема Tuya Smart, Google Home
Тип цоколя E27
Максимальна потужність 9W
Колірна температура 2700 K - 6500 K
Світловий потік 800 lm
Живлення 220V
Потрібен шлюз керування Так
Режим зміни кольорів RGB
Опис

Zigbee RGB+CW LED лампа (Tuya smart) - найпростіший базовий смарт пристрій, з якого можна почати знайомство з розумним будинком. LED лампа використовується не тільки для освітлення, але й для покращення атмосфери та настрою у будь-якій кімнаті. Користувачі можуть регулювати колірну температуру та яскравість світла, створюючи освітлення відповідно до індивідуальних уподобань та потреб. Купити Zigbee RGB+CW LED лампу (Tuya smart) можуть власники нерухомості та орендарі, які хочуть додати свята у повсякденне життя, а також порадувати своїх дітей ілюмінацією. Ще Zigbee RGB+CW LED лампою зможете керувати віддалено за допомогою програми для смартфона чи голосових команд.

Принцип роботи Zigbee RGB+CW LED лампи (Tuya smart)

Смарт лампа з інтернет-магазину Wisehome містить набір світлодіодів, які випромінюють світло різних кольорів, включаючи червоний, зелений та синій, позначаються буквами (RGB). Також додано холодне біле (CW) світло, температура до 6500 K. Завдяки енергоефективності та функціональності, доступна ціна Zigbee RGB+CW LED лампи швидко окупається.

Світлодіоди керуються мікроконтролером, який пов'язаний із чіпом Wi-Fi. Відповідно до характеристик, після підключення через контролер до домашньої мережі Wi-Fi, зможете інтегрувати лампу з екосистемами розумного будинку Tuya Smart, Google Home і керувати розумною лампочкою з вимикача, віддалено за допомогою програми Tuya smart та голосового помічника.

Доступні функції у програмі Tuya Smart

Згідно з відгуками покупців, у додатку Tuya smart можна регулювати налаштування яскравості, кольору та колірної температури. Вбудований мікроконтролер обробляє ці інструкції та відправляє відповідні сигнали окремим світлодіодам і вони випромінюють бажаний колір та яскравість. Комбінуючи різні світлодіоди RGB і CW, лампочка відтворює широкий діапазон кольорів 16 млн і колірних температур від теплих, затишних тонів 2700 K, до прохолодних, енергійних 6500 K.

Автоматизація з Zigbee RGB+CW LED лампа (Tuya smart)

Функції планування роботи пристрою, такі як розклад та таймер, корисні у повсякденному житті. Наприклад, налаштуйте лампу на автоматичне увімкнення теплого або кольорового освітлення вечорами, щоб створити святкову атмосферу або атмосферу, яка розслабляє. Аналогічно, функцію таймера можна використовувати для автоматичного ввімкнення освітлення вранці.

Сценарії взаємодії з гаджетами розумного будинку

Перегляд фільмів, прослуховування музики або розвага гостей - важливі моменти, де атмосфера відіграє ключову роль, використовуйте сюжетні сцени. Ще інтеграція світлодіодної лампи з іншими датчиками розумного будинку забезпечує плавне та автоматизоване освітлення. Наприклад, зв'язавши освітлення з роботою датчика руху, світло вмикатиметься/вимикатиметься, без втручання рук, щоразу, коли хтось встає вночі та проходить коридором. Аналогічно, підключення лампи до датчика дверей чи вікна може запускати певні сценарії освітлення. Додаток забезпечує інтеграцію з будь-якими іншими пристроями розумного будинку, дозволяючи створювати складніші сценарії.

Креативне доповнення до інтер'єру за допомогою Zigbee RGB+CW LED лампи (Tuya smart)

За допомогою розумної лампочки акцентуйте на конкретних предметах та локаціях, використовуйте її для робочого освітлення, потужності 9 W достатньо для настільної лампи. Також доступний груповий контроль, об'єднайте кілька смарт ламп в одну групу та керуйте ними зі смартфона або голосовим помічником. В інструкції від виробника вказано як швидко під'єднати девайс, для цього вкрутіть лампочку в патрон, відкрийте програму та додайте новий пристрій. У продажу Zigbee RGB+CW LED лампа (Tuya smart) є на різні патрони.

Способи доставки

Доставка здійснюється кур'єрською службою «Нова пошта».
Термін доставки: 1-3 дні після оформлення замовлення.
Під час замовлення наші менеджери узгодять з вами дату доставки перед відправкою товару.
Доставка за рахунок покупця.
ВАЖЛИВО: Термін зберігання посилки у відділенні 5 днів. Згідно з умовами перевізника, після цього терміну, замовлення автоматично буде відправлене назад.
Якщо протягом 5 днів покупець не забрав замовлення, повторна відправка здійснюється за його рахунок.

Способи оплати

Банківські реквізити: після оформлення замовлення, вам автоматично формується рахунок, який ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з продуктом.

LIQPAY: при оформленні замовлення вас автоматично направить до форми оплати.

Післяплата: сплачується у відділенні «Нової пошти». У разі оплати при отриманні (післяплати) до вартості доставки додається комісія за переказ грошей, яку сплачує покупець.

Відгуки
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваш рейтинг