Zigbee контролер Zemismart (Ethernet)

Zemismart
Артикул:
WH00370
В наявності
2 400 грн
Характеристики
Виробник Zemismart
Екосистема Tuya Smart, Apple HomeKit, Google Home, Home Assistant
Особливості Поєднує до 100 пристроїв
Опис

Zigbee контролер Zemismart (Ethernet)

Zigbee контролер Zemismart (Ethernet) відрізняється від інших контролерів тим, що смарт пристрої, які до нього додані, будуть працювати не тільки в екосистемі Tuya Smart, але і в Apple HomeKit. Так, компанія Tuya пройшла сертифікацію Apple, що не може не тішити власників «яблучної» техніки. Тепер, купивши Zigbee контролер Zemismart (Ethernet), зможете підключати через нього різні датчики, освітлювальні прилади, вимикачі, реле, моторизовані штори тощо, і керувати ними з Ipad, Iphone у додатку «ДІМ» або через голосового помічника Siri.

Zemismart пристрої без проблем можна прокинути в HomeKit і вони будуть адекватно працювати. До цього контролера можете підключити безпосередньо 100 ZigBee пристроїв. Якщо захочете ще більше розширити екомережу розумного будинку, використовуйте дротові ZigBee девайси як роутери.

Ціна Zigbee контролера Zemismart (Ethernet) виправдана, оскільки за допомогою цього хаба зможете керувати електроприладами та захищати будинок від зловмисників через відеоспостереження. Також від різних датчиків отримувати повідомлення про стан клімату, опалення, вентиляцію тощо. Контролер створює мережу ZigBee, вона самоорганізується, тобто всі пристрої самі вирішують як їм побудувати маршрут для обміну даними. Всі автоматичні сценарії зберігаються в контролері локально, і можуть бути використані навіть якщо зникне інтернет, це явна перевага перед пристроями Wi-Fi.

Корпус та комплектація Zigbee контролера Zemismart (Ethernet)

Обладнання має такі переваги:

  • Корпус з якісного пластику кріпиться на 4 шурупи, які заховані під кругову антиковзну гумову смугу.
  • Під верхньою кришкою розташована пластина зі світлодіодами.
  • Далі мікросхема, на якій розпаяно процесор RTL8196E, що відповідає за інтернет з'єднання.
  • Також на платі є модуль ZigBee, дальність роботи в приміщенні становить 38 м, за відсутності перешкод. Модуль TYZS4, завдяки 32-бітному процесору ARM Cortex-M4, забезпечує стабільну мережу ZigBee.
  • На корпусі біля ethernet порту розташована кнопка скидання та підключення. Ethernet порт, на відміну від Wi-Fi, гарантує більш стабільний сигнал, особливо це актуально в багатоквартирних будинках, де зайнято багато Wi-Fi каналів.
  • По колу корпусу вбудована гарна світлодіодна смуга, вона може виконувати роль нічника.
  • У комплекті є монтажна пластина, її можна за потребою прикрутити до стіни поруч з роутером.
  • Контролер виготовлений у формі «шайби» розміром 90х21 мм.

Особливості підключення та додавання до HomeKit

Вимоги до смартфонів та планшетів Android 5.0 та вище, якщо це IOS 12.0 і вище.

Для використання пристрою зайдіть у програму Tuya Smart і додайте контролер, вже в плагіні шлюзу додаєте бажані смарт пристрої.

Після того, як смарт девайси підключені до ZigBee мережі, зайдіть у «Дім», натисніть на «+» і відскануйте QR-код на контролері. Буквально за кілька секунд підтягнуться контролер і всі пристрої.

Оформити замовлення можна в пару кліків, відгуки та думки про Zigbee контролер Zemismart (Ethernet) залишайте у нас на сайті.

Способи доставки

Доставка здійснюється кур'єрською службою «Нова пошта».
Термін доставки: 1-3 дні після оформлення замовлення.
Під час замовлення наші менеджери узгодять з вами дату доставки перед відправкою товару.
Доставка за рахунок покупця.
ВАЖЛИВО: Термін зберігання посилки у відділенні 5 днів. Згідно з умовами перевізника, після цього терміну, замовлення автоматично буде відправлене назад.
Якщо протягом 5 днів покупець не забрав замовлення, повторна відправка здійснюється за його рахунок.

Способи оплати

Банківські реквізити: після оформлення замовлення, вам автоматично формується рахунок, який ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з продуктом.

LIQPAY: при оформленні замовлення вас автоматично направить до форми оплати.

Післяплата: сплачується у відділенні «Нової пошти». У разі оплати при отриманні (післяплати) до вартості доставки додається комісія за переказ грошей, яку сплачує покупець.

Відгуки
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваш рейтинг