Zigbee контролер Moes (Ethernet)

Moes
Артикул:
WH00271
В наявності
1 799 грн
Характеристики
Виробник Moes
Бездротове з'єднання Zigbee
Тип підключення Ethernet
Робоча температура - 10°С до + 55°С
Робоча вологість 10%-90%
Вихід адаптера 5В, 1А
Екосистема Tuya Smart, Google Home, Home Assistant
Характеристики

 300

Опис

Zigbee контролер Moes (Ethernet)

Zigbee контролер Moes (Ethernet) – це компактний пристрій, до якого конектяться всі Zigbee девайси екосистеми Tuya.

Zigbee контролер Moes (Ethernet) – енергоефективне, комплексне рішення для розумного будинку. Цей контролер підключається до Інтернету через дріт, а вже до нього різні датчики через радіозв'язок Zigbee. Цей протокол відрізняється стабільним та якісним сигналом. Наприклад, ви відчинили двері, відбулося розмикання датчика відкриття і за заданим сценарієм моментально ввімкнулося світло в передпокої, а не із затримкою або коли прокинулися вночі, то датчик руху в парі з лампочкою гарантовано висвітлять шлях перед вами, а не навпаки, без зависань і з максимальною якістю зв'язку.

Купивши разово шлюз, ви будете користуватись ним протягом багатьох років і розширюватимете межі інтелектуальної системи у своєму будинку.

Зовнішній вигляд та переваги Zigbee контролера Moes (Ethernet)

Дана модель відрізняється високою якістю складання:

 • Відкривши паковання, отримуємо невеликий акуратний шлюз таких розмірів 9 см х 9 см х 2,3 см. Мініатюрні розміри це великий плюс, він гармонійно вписується в інтер'єр і не займає багато місця.
 • Зверху коробочки ми бачимо два світлодіоди, які показують, чи працює шлюз, а також чи приконектився датчик або смарт прилад до хаба.
 • Корпус виготовлений із щільного, якісного білого пластику.
 • На бічній частині координатора є один вхід microUSB для живлення через адаптер 5В, 1А (адаптер не входить у комплект).
 • Ethernet порт з'єднує шлюз з роутером через кабель, тому при покупці необхідно врахувати цей момент і залишити вільний порт у роутері або комутаторі (свічі).
 • Кнопка використовується для скидання. Коли вперше увімкнете пристрій, то проблем із підключенням девайсів не буде.

Після оновлення прошивки шлюзу, у програмі натисніть «Додати пристрій», а на датчику або іншому розумному продукті натисніть і утримуйте кнопку сполучення. Коли пристрій буде виявлено, зможете його додати до плагіна і керувати ним зі смартфона. Завдяки провідному підключенню, шлюз працює швидко та бездоганно.

У комплектацію, окрім хаба, входять кабелі мікро USB та Ethernet, а також короткий посібник користувача. На ньому міститься QR-код, якого відсканувавши, ви перейдете до програми Smart Life. Після включення шлюз моментально виявляється і після оновлення до останньої версії прошивки готовий до застосування.

Особливості Zigbee контролера Moes (Ethernet)

Вигідна ціна Zigbee контролера Moes (Ethernet) виправдана такими перевагами:

 1. Протокол Зігбі відкритий, тобто ми можемо під'єднати датчики, що працюють за технологією Zigbee 3.0 з екосистеми Tuya.
 2. Всі пристрої додані в додаток Tuya, незалежно від того чи працюють вони на Wi-Fi або Zigbee, будуть «дружити», тобто взаємодіяти один з одним.
 3. Контролер Moes досить потужний, має величезний потенціал і здатний об'єднати цілих 300 пристроїв в одну локальну мережу.
 4. Такий прилад цікаве рішення для людей, які мають досить велику квартиру або приватний будинок. Щоб сигнал Зігбі залишався стабільним, незалежно від відстані, використовуйте підсилювач сигналу.
 5. Для тих, хто має невелике житло та бажає побудувати екосистему повністю без проводів, пропонуємо купити Бездротовий Zigbee контролер без порту Ethernet.
 6. Оскільки Zigbee контролер Moes (Ethernet) підключається через дріт, швидкість сигналу збільшується, отже пристрої будуть реагувати швидше, що є істотним плюсом у побудові розумного будинку.
 7. Здатність контролера інтегруватися з Google Assistant та Amazon Alexa дозволяє використовувати голосове керування підключеними пристроями.

Кому підійде Zigbee контролер Moes (Ethernet)?

Звичайно, можна купувати окремі інтелектуальні пристрої, які працюють незалежно один від одного та керувати ними з різних програм. Це більш менш стерпно, якщо їх кілька штук, а якщо їх буде кілька десятків або сотень штук, що робити в такому випадку? Чи не краще купити Zigbee контролер Moes (Ethernet)? Контролер Moes – це розумний пристрій, який підійде для передбачливих користувачів. Вони розуміють, що згодом розумний будинок розширюватиметься. За допомогою цього контролера зможете створити чуйну мережу із 300 смарт гаджетів. Свої відгуки та думки про Zigbee контролер Moes (Ethernet) залишайте на сайті WiseHome.

Способи доставки

Доставка здійснюється кур'єрською службою «Нова пошта».
Термін доставки: 1-3 дні після оформлення замовлення.
Під час замовлення наші менеджери узгодять з вами дату доставки перед відправкою товару.
Доставка за рахунок покупця.
ВАЖЛИВО: Термін зберігання посилки у відділенні 5 днів. Згідно з умовами перевізника, після цього терміну, замовлення автоматично буде відправлене назад.
Якщо протягом 5 днів покупець не забрав замовлення, повторна відправка здійснюється за його рахунок.

Способи оплати

Банківські реквізити: після оформлення замовлення, вам автоматично формується рахунок, який ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з продуктом.

LIQPAY: при оформленні замовлення вас автоматично направить до форми оплати.

Післяплата: сплачується у відділенні «Нової пошти». У разі оплати при отриманні (післяплати) до вартості доставки додається комісія за переказ грошей, яку сплачує покупець.

Відгуки
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваш рейтинг
Ще 1