Wi-fi регулятор для бойлера/котла Moes White (BHT-002-GCLWW)

Moes
Артикул:
WH00479
В наявності
Спеціальна ціна 1 730 грн Звичайна ціна 2 300 грн -25%
Характеристики
Виробник Moes
Тип пристрою Термостат для котла/бойлера
Протокол зв'язку Wi-Fi
Екосистема Tuya Smart, Google Home, Home Assistant
Колір Білий
Потрібен шлюз керування Ні
Опис

WiFi регулятор для бойлера/котла Moes White (BHT-002-GCLWW)

За допомогою регулятора для котла або бойлера можна не тільки знизити споживання енергоносіїв завдяки оптимізації процесу підтримання заданої температури в приміщенні, але й відчути всі переваги від використання сучасного технологічного гаджета, що працює в екосистемі Google Home, Home Assistant, Tuya Smart. Оскільки термостат підтримує технологію бездротової передачі даних за стандартом WiFi, він легко інтегрується в систему розумного будинку. 

Корпус та управління WiFi регулятором для бойлера/котла Moes White (BHT-002-GCLWW)

Смарт регулятор складається із двох частин:

 • Зовнішньої, яка є монохромним LCD-дисплеєм з підсвічуванням і кнопками управління.
 • І внутрішньої, яка є силовим блоком із розміщеними на ньому контактами.
 • Екран кріпиться до металевої пластини за допомогою спеціальних клямок. Знімання дисплея виконується для монтажу внутрішньої частини у підрозетник.
 • Для увімкнення/вимкнення та керування термостатом на зовнішній частині гаджета розташовані відповідні кнопки. За допомогою них можна вибрати режим роботи “Ручний” або “За розкладом”, налаштувати час та температури для кожного інтервалу.
 • Термостат має вбудований датчик температури, а також підтримує підключення зовнішнього, а які показання враховувати при видачі керуючого впливу (одного з сенсорів або середнє арифметичне значення) визначає користувач, у відповідному розділі фірмового додатка.

Підключення та робота в додатку Tuya Smart

Купити WiFi регулятор для бойлера/котла Moes White (BHT-002-GCLWW) вигідно, тому що за невеликі гроші отримуєте можливість розширити функціонал, створювати сценарії з іншими розумними пристроями та віддалено керувати обладнанням зі смартфона.

Підключення термостата виконується за допомогою контактів, згідно з наявним маркуванням:

 • 1 та 2 – для підключення сухого контакту від котла або бойлера;
 • 3 та 4 – для нульового (N) та фазового (L) проводів електромережі відповідно;
 • 5 та 6 – для зовнішнього датчика температури.

Після підключення гаджета до мережі та котла або бойлера він готовий до роботи. За допомогою кнопок керування можна задати:

 • Бажану температуру, яку буде підтримувати термостат під час роботи в ручному режимі.
 • Регулятор для котла/бойлера можна запрограмувати за потребою власника. Функціонал пристрою дозволяє скласти розклад із зазначенням дня тижня, часового інтервалу та необхідної температури у кожен із цих періодів. Всього є 12 проміжків: 4 для робочих днів і ще по 4 – для кожного з вихідних.
 • Щоб розкрити весь потенціал термостата та реалізувати додаткові функції, потрібна наявність однієї з програм Tuya Smart або Smart Life на смартфон або планшет.
 • Після сполучення пристрою користувач може віддалено виконувати ті ж маніпуляції, що і за допомогою кнопок управління.

Крім цього, можна включити режим захисту від дітей, щоб вони випадково не змінили оптимальні налаштування.

Також вибрати, який датчик температури використовувати, встановити верхню межу та багато іншого. Користувачеві, який додав регулятор в додаток, стає доступна функція голосового керування пристроєм за допомогою голосових асистентів Alexa і Google Assistant.

Вигідна ціна WiFi регулятора для бойлера/котла Moes White (BHT-002-GCLWW) у нас на сайті WiseHome.

Отримати консультацію та дізнатися думки про WiFi регулятор для бойлера/котла Moes White (BHT-002-GCLWW) ви можете у наших експертів. Детальні відгуки щодо використання регулятора, пишіть у нас на сайті.

Способи доставки

Доставка здійснюється кур'єрською службою «Нова пошта».
Термін доставки: 1-3 дні після оформлення замовлення.
Під час замовлення наші менеджери узгодять з вами дату доставки перед відправкою товару.
Доставка за рахунок покупця.
ВАЖЛИВО: Термін зберігання посилки у відділенні 5 днів. Згідно з умовами перевізника, після цього терміну, замовлення автоматично буде відправлене назад.
Якщо протягом 5 днів покупець не забрав замовлення, повторна відправка здійснюється за його рахунок.

Способи оплати

Банківські реквізити: після оформлення замовлення, вам автоматично формується рахунок, який ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з продуктом.

LIQPAY: при оформленні замовлення вас автоматично направить до форми оплати.

Післяплата: сплачується у відділенні «Нової пошти». У разі оплати при отриманні (післяплати) до вартості доставки додається комісія за переказ грошей, яку сплачує покупець.

Відгуки
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваш рейтинг
Ще 3