Wi-Fi автомат WDYK трифазний 63А (Tuya smart)

Wdyk
Артикул:
WH00507
В наявності
Спеціальна ціна 2 400 грн Звичайна ціна 2 800 грн -14%
Характеристики
Виробник Wdyk
Протокол зв'язку Wi-Fi
Екосистема Tuya Smart, Google Home, Home Assistant
Живлення 380V
Maксимальна сила струму 63А
Особливості Монтаж на DIN-рейку
Потрібен шлюз керування Ні
Опис

Трифазний Wi-Fi автомат WDYK 63А

Підвищуйте рівень безпеки з трифазним Wi-Fi автоматом WDYK 63А

Електрика, якою ми користуємося щодня насамперед має бути безпечною! Щоб уникнути високої напруги, через яку може згоріти дороге електрообладнання або короткого замикання, в результаті чого залишитеся без електроенергії або навіть виникне пожежа, необхідно встановити в розподільчому щитку автомат. А ще краще використовувати прилад із дистанційним керуванням, яким можна знеструмлювати цілу групу приладів. Експерти WiseHome рекомендують саме автомати та дифавтомати з віддаленим контролем, оскільки вони розширюють можливості моніторингу електроприладів та підвищують рівень безпеки.

Що таке автомат?

Автомат – це звичайний електромеханічний прилад, який захищає електричну мережу від навантаження. Автомат моментально реагує на такі зміни в мережі та знеструмлює будинок, якщо він стоїть на вході, або окрему групу електроприладів, приєднану до нього. Тим самим захищаючи не лише майно, а й найцінніше – ваше життя!

Автомати широко використовуються в житлових і комерційних приміщеннях та довели свою ефективність у роботі. Вони є кращою заміною запобіжникам, оскільки вони не перегорають, як тільки перевантаження виявлено.

Особливості використання трифазного Wi-Fi автомата WDYK 63А

Автомат досить простий у монтажі та експлуатації, забезпечує підвищену безпеку електроприладів. Використовується для захисту різних систем ланцюгів з напругою 380V. Відповідно, можете підрахувати, які у вас потреби в електроенергії, чи використовуватимете електрокотел, тепловий насос для опалення, електроплиту, духову шафу, електрокам'янку для сауни. Залежно від конкретного застосування під час вибору автоматів можуть використовуватися різні стандарти. Тому, при проєктуванні розподільного щита, необхідно враховувати теплові та динамічні навантаження, викликані максимальним струмом короткого замикання та обов'язково встановлювати автомат відповідної потужності.

Переваги автоматів з віддаленим керуванням та моніторингом

Після того, як простий автомат спрацював, необхідно підійти до нього і підняти важіль у верхнє положення, що вкрай незручно, коли ви у відпустці або перебуваєте далеко від дому.

Сценарії взаємодії

Сучасним рішенням стали автомати, що працюють через Wi-Fi мережу та за протоколом зв'язку ZigBee, які мають ряд переваг:

  • Вони дозволяють віддалено відключати або вмикати електроприлади, коли ви на роботі, в дорозі, в гостях і т. д.
  • За наявності екосистем розумного будинку Home Assistant або Mi Home, виходячи з будинку одним кліком знеструмлюйте цілі групи електроприладів, які споживають велику кількість електроенергії (у заміському будинку, на дачі, в офісі).
  • Підвищуйте рівень безпеки – відключайте електроплиту або розетки, розташовані в зоні досяжності та захищайте, а точніше навіть не допускайте, щоб вашу дитину чи літніх батьків вдарило струмом.
  • Готуйте бажані умови дистанційно. Встановивши цей девайс на дачі, зможете заздалегідь включити сауну, бойлер, електрокотел, холодильник, обігрівач, зволожувач, кондиціонер і т. д., тим самим заощадивши час і створивши комфортні умови на відстані.
  • Встановлення автомата вигідна у системі розумного будинку, оскільки відпадає необхідність точкової установки смарт розеток.

Трифазний Wi-Fi автомат WDYK 63А привабливий тим що:

  • керується зі смартфона;
  • може взаємодіяти з іншими продуктами розумного будинку;
  • відрізняється тривалим терміном експлуатації – від 10 тис. до 12 тис. механічних включень залежно від обраної моделі.

Просте підключення до розумного будинку

Щоб керувати трифазним Wi-Fi автоматом WDYK 63А через інтернет віддалено з будь-якої точки світу, автомат необхідно "прив'язати" до Wi-Fi. Також важливо правильно підключити фазу та нуль у верхній частині введення, якщо переплутаєте та підключите знизу, то не зможете користуватися автоматом дистанційно. Для віддаленого відстеження та керування трифазним Wi-Fi автоматом WDYK 63А завантажте програму на смартфон та додайте девайс.

Всі автомати надійно захищають від ураження електричним струмом, перевантажень та коротких замикань, вони пройшли сертифікацію системи якості, сертифікацію екологічної чистоти та сертифікацію системи управління охороною праці та промислової безпеки.

Способи доставки

Доставка здійснюється кур'єрською службою «Нова пошта».
Термін доставки: 1-3 дні після оформлення замовлення.
Під час замовлення наші менеджери узгодять з вами дату доставки перед відправкою товару.
Доставка за рахунок покупця.
ВАЖЛИВО: Термін зберігання посилки у відділенні 5 днів. Згідно з умовами перевізника, після цього терміну, замовлення автоматично буде відправлене назад.
Якщо протягом 5 днів покупець не забрав замовлення, повторна відправка здійснюється за його рахунок.

Способи оплати

Банківські реквізити: після оформлення замовлення, вам автоматично формується рахунок, який ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з продуктом.

LIQPAY: при оформленні замовлення вас автоматично направить до форми оплати.

Післяплата: сплачується у відділенні «Нової пошти». У разі оплати при отриманні (післяплати) до вартості доставки додається комісія за переказ грошей, яку сплачує покупець.

Відгуки
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваш рейтинг