Mi Home

Підібрано товарів: 73

Завантажити ще
Стр.
Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
По рейтингу
По рейтингу
Сортувати
  1. 1 660 грн

Підібрано товарів: 73

Завантажити ще
Стр.
Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
По рейтингу
По рейтингу
Сортувати

Що таке система розумний будинок Mi Home?

Екосистема Mi Home – це сукупність smart пристроїв, якими може керувати певний центр управління розумним будинком. Всі смарт девайси від Сяомі досить прості в освоєнні, керуються через програму, встановлену на планшеті або мобільному телефоні. Вони можуть працювати через хмару - тобто залежать від доступу до Інтернету, а також локально, як у випадку з ZigBee пристроями.

З продукцією від Xiaomi купити та створити розумний будинок та систему безпеки в ньому може бути відносно дешево. Смарт Xiaomi випускаються під різними брендами. Ідея дочірніх компаній не нова та їх кілька сотень. Завдяки такій співпраці компанія швидко втілила в життя свої IoT-ідеї для розумного будинку, за допомогою різних компаній було випущено безліч якісних приладів.

Також компанія Сяомі співпрацює і з ноунейм виробниками, завдяки стартапам та контролю якості, смарт пристрої отримали високий рівень якості та функціональності за досить дешевою вартістю. У 2016 році був створений суббренд Mijia, що в перекладі означає розумний будинок Xiaomi, а в 2020 його перейменували на Xiaomi Smart Life. Саме він займається екосистемою розумного будинку.

Різноманітність пристроїв Xiaomi: особливості використання

Система розумний будинок Сяомі налічує сотні пристроїв, які можуть зробити житло розумнішим і безпечнішим, а життя — простіше та комфортніше. Система розумний будинок Xiaomi приваблює єдиним дизайнерським стилем, доступною ціною, високою якістю складання, надійністю, різними протоколами зв'язку.

Комплектація розумного будинку Xiaomi починається із купівлі шлюзу. Шлюз - це центральна базова станція, через яку можна додати десятки різних пристроїв та керувати ними як локально, так і віддалено.

Мінімальний набір у розумний будинок Xiaomi може складатися зі шлюзу, розетки, розумної кнопки, датчиків відкриття та руху.

На вибір є кілька варіантів шлюзів – Xiaomi Gateway або HUB. Це шлюзи 2-го покоління, що працюють за ZigBee 2.0, 3-го покоління для ZigBee 3.0 або 4-го покоління Gateway протокол Bluetooth, заточений суто для локальних автоматизацій. Також є HUB 2, призначений для протоколів Bluetooth і ZigBee, крім цього можна використовувати шлюзи не тільки від Сяомі, а і, наприклад, від Yeelight. Описані варіанти мають приємну ціну, тому облаштувати будинок вийде відносно недорого.

А потім за допомогою шлюзу інтегрувати безліч додаткових виконавчих механізмів, таких як:

  • Смарт лампочки, вимикачі, розетки, реле, різні датчики, камери, аналізатори якості повітря, термогігрометри, очищувачі/зволожувачі повітря тощо.
  • Звичайно, в Mi розумний будинок ви можете додати багато іншого, наприклад, розумні дверні дзвінки, замки з камерою, відеодомофони, меблеві замки, універсальні пульти.
  • Використовувати датчики витоку води в місцях, де стоять пральні машини, посудомийні машини, щоб бути в курсі будь-яких пошкоджень, отримавши негайні сповіщення на смартфоні.
  • Попередити появу вогкості та плісняви за допомогою термостатів та датчиків вологості.
  • У smart house можна додати моторизовані карнизи, дрібну і велику побутову техніку і навіть інтелектуально керований горщик для квітів тощо.

Комплектація розумного будинку Mi Home та робота в додатку

Розумний будинок Xiaomi Mi Home поєднує у собі пристрої різних виробників. Смарт гаджети, найчастіше працюють за бездротовими протоколами зв'язку Wi-Fi, ZigBee, Bluetooth:

  • Наприклад, якщо купити розумні лампочки, що працюють по Wi-Fi, достатньо наявності роутера, щоб додати пристрої в домашню мережу і керувати ним.
  • Для двох інших протоколів ZigBee, Bluetooth потрібні шлюзи, через які прокидаються бажані аксесуари.

У додатку Mi Home, крім налаштувань та керування окремими розумними приладами, доступні автоматизації. В автоматизації розумного будинку використовуються тригери, такі як погодні умови, таймер, розклад. Крім цього, деякі смарт продукти можуть виконувати роль тригера “Якщо”. Найчастіше це різні датчики, наприклад, якщо:

  • датчик рух виявить рух, то почнеться запис на камері або увімкнеться світло;
  • спрацює датчик відкриття, спрацює сигналізація;
  • на датчик протікання потрапить вода, то електропривод перекриє подачу води тощо.

У свою чергу інші розумні прилади видають результат - "Дію", включення/вимикання різних електроприладів, обладнання, кухонної техніки та інше. Також можете виставляти параметри автоматизації та період її дії.

Пристрої Mi Home функціонують так само як і в інших екосистемах:

  1. Локальний працює без зв'язку з інтернетом, все зав'язано на шлюзі та девайсах із ZigBee або Bluetooth модулем. Тому автоматизації, створені користувачем у такій системі, працюють швидко, без затримок і не потребують постійної наявності інтернету. Також ZigBee датчики можуть керувати і Wi-Fi пристроями, в даному випадку практично всі дії будуть виконуватися локально.
  2. Хмарний. Що ж до управління зі смартфона або голосом, то не обійтися без постійного зв'язку з інтернетом. Завдяки режиму хмари можна отримувати повідомлення на смартфон про роботу термостатів, камер, роботів пилососів і т.д.

Тому в умовах нестабільної роботи інтернету варто звернути увагу на ZigBee чи Bluetooth гаджети.

Купити розумний будинок Mi Home та встановити разом з інтернет-магазином WiseHome

Після підключення розумних пристроїв до роутера або шлюзу, через програму можна керувати своїм розумним будинком. З Xiaomi Mi розумний будинок, ви зможете:

  • Керувати всіма датчиками, щоб знати будь-які потенційні проблеми, комбінувати датчики з іншими розумними пристроями за допомогою інтелектуальних сценаріїв для автоматизації домашньої безпеки.
  • Використовувати термостати для віддаленого налаштування та автоматизації системи опалення, щоб максимально заощадити енергію та забезпечити комфортний мікроклімат у будинку.
  • Забезпечити повний контроль над смарт освітленням, вимикачами та шторами, які можна вмикати та вимикати автоматично за допомогою сцен тощо.

Єдина незручність в екосистемі Mi Home – це поділ на регіони. Девайси, призначені для одного регіону, не працюватимуть в іншому. Наприклад, купивши датчик, запрограмований під китайський регіон, то в європейський він не додасться.

Замовити весь комплект можна у нас на сайті. Експерти WiseHome допоможуть вибрати та купити розумний будинок Xiaomi, в якому все обладнання працюватиме злагоджено та безвідмовно. Доставка у Львів, Київ, Одесу, Дніпро, Харків та інші міста України.