Розумні датчики

Підібрано товарів: 46

Завантажити ще
Стр.
Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
По рейтингу
По рейтингу
Сортувати
  1. 555 грн

Підібрано товарів: 46

Завантажити ще
Стр.
Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
По рейтингу
По рейтингу
Сортувати
FAQ

Який протокол найчастіше використовують датчики розумного будинку?

Найчастіше для створення екосистеми розумного будинку використовуються датчики ZigBee. Даний протокол є енергоефективним, надійним і може об'єднати десятки смарт датчиків по всьому будинку. Тому перед покупкою переконайтеся, що вибраний датчик буде працювати з вашим шлюзом ZigBee.

Які бувають датчики для розумного будинку?

Назви датчиків підказують користувачам їх застосування. Наприклад, датчики руху, відкриття, вібрації, використовуються для захисту житла від проникнення або для активації інших пристроїв: освітлення, електроприладів, камер спостереження та ін. Датчики температури та вологості, протікання, чадного газу, диму тощо, попереджають про потенційну небезпеку та економлять кошти.

Яку функцію виконують датчики у системі розумного будинку?

Розумні датчики є важливою частиною розумного будинку. Вони використовуються в системі безпеки. Крім цього, смарт датчики полегшують побут і сприяють комфорту. Існує безліч різних датчиків і найприємніше те, що вони прості в налаштуванні та працюють від батарейок, тому проводка не потрібна.

Що таке розумні датчики та навіщо вони потрібні?

Смарт датчики є частиною екосистеми розумного будинку. Вони виступають у ролі систем контролю та призначені для:

  • відстеження стану будівлі чи приміщення;
  • оповіщення власника про неполадки або незаконне проникнення;
  • включення або відключення інших девайсів, підключених до житла.

Розвиток електроніки дозволило автоматизувати багато побутових процесів. Кілька десятиліть тому можливість віддаленого моніторингу та управління системами, які роблять проживання в будинку комфортним та безпечним, вважалася фантастикою. Але сьогодні різноманітні датчики для розумного будинку доступні для кожного і дають можливість стежити за освітленням, водопостачанням, системами опалення, пожежної безпеки тощо.

Датчики для системи розумний будинок – яка від них користь?

Розумні датчики – це непомітні, маленькі помічники, які є невіддільною частиною екосистем. Користь від них дуже важко переоцінити. Вони виступають у ролі органів сприйняття, це пристрої, які виявляють зміни у навколишньому середовищі та збирають необхідну інформацію або подають сигнал тривоги відповідно до поставлених завдань. Датчики в розумному будинку, підключені до спільної мережі, зможуть цілодобово спостерігати за налаштованими параметрами в приміщенні та у разі зміни моментально відреагувати, повідомивши про позаштатну ситуацію. Ось ще деякі переваги смарт-технологій:

  • легко додаються в застосунок на смартфон;
  • дозволяють підвищити безпеку мешканців та майна;
  • роблять проживання в будинку більш комфортним та раціональним;
  • завдяки технології Zigbee, Wi-fi, Bluetooth з'єднанню та використанню шлюзів, покривають сигналом великі площі;
  • працюють без проводів, автономно, безшумно та мають тривалий ресурс роботи батарейки;
  • відрізняються мініатюрними розмірами, тому не привертають особливу увагу;
  • миттєво інформують власника про форс-мажорну ситуацію звуковим, світловим сигналом, puch-повідомленням.

Sensor працює незалежно від присутності людей у ​​приміщенні, без "перерв на обід та вихідних" при цьому споживає незначну кількість електроенергії. Це приносить величезну користь власнику, адже він зможе бути спокійним за своє житло, де б він не був. За потреби датчик може періодично відправляти звіт про стан на смартфон в реальному часі. Подібний зворотний зв'язок допомагає бути постійно в курсі роботи всіх систем і комунікацій в будинку і при необхідності віддалено керувати ними.

Які різновиди датчиків для розумного будинку є?

Інтелектуальні міні-помічники – це новітні розробки в галузі сенсорних технологій. В цей час смарт датчики дозволяють здійснювати контроль та керування багатьма процесами в будівлі, вони відстежують різні зміни в приміщенні, залежно від типу сенсора та його налаштування. Наприклад, системи клімат контролю в розумному будинку не можуть обходитися без них. Існує ряд сенсорів, що реагують на світло, температуру, рух, атмосферний тиск, вібрацію, газ, воду тощо. З каталогу WiseHome ви зможете вибрати та купити:

  1. Датчики вологості, температури та якості повітря. За наявності внутрішніх та зовнішніх сенсорів температури, вологості, забрудненості, автоматично регулюється та підтримується температура, вологість та відповідна якість повітря у заданих межах.
  2. Датчик освітленості. Також система освітлення може бути налаштована за допомогою відповідних датчиків. Завдяки цьому можна вмикати і вимикати світло та чергове освітлення залежно від часу доби й присутності в приміщенні людей.
  3. Датчики диму та чадного газу. Сповістять власника про задимлення, що сталося ще на етапі утворення шкідливого газу і вкажуть, в якій кімнаті починається загоряння.
  4. Протікання. Системи контролю водопостачання, такі як датчики витоку води та автоматичні крани, зможуть своєчасно відреагувати на протікання труб та перекрити водопостачання. Розташовуються в місцях найбільш схильних до протікання – ванні кімнати, санвузли, кухні, опалювальна система і т. д.
  5. Датчики руху. Реагують на переміщення об'єктів, розрізняють тварин та людей. Використовуються в охоронних системах. Деякі моделі оснащені камерами, тому можуть робити знімки та надсилати їх власнику.
  6. Датчик відчинення вікон та дверей. Працюють на розрив, попереджаючи про несанкціоноване проникнення.
  7. Вібрації та розбиття скла. Дозволяє контролювати стан вікон, реагує на нахил, розбиття. Чутливість приладу налаштовується.

Є інші різновиди smart датчиків. Вони здатні робити різні виміри, зберігати життєво важливу інформацію та обмінюватися даними з іншими підключеними пристроями системи розумного будинку. Для ефективної роботи різних екосистем датчики мають вирішальне значення.

Підключення та керування смарт датчиками

Сенсорні технології покращили повсякденне життя багатьох людей, завдяки їхньому застосуванню майже у всіх областях. Широкий спектр програм використовується для налаштування та керування сенсорними датчиками. Home Assistant, домашній помічник здатний поєднати гаджети різних виробників в одну комфортну систему. Ці пристрої працюють не поодинці, а як частина великої екосистеми. Щоб керувати smart датчиками віддалено через телефон, потрібен шлюз для розумного будинку, який дозволяє приєднатися до Wi-fi. І тоді зможете отримувати інформацію про ваше житло з будь-якого куточка землі. Також створюйте сценарії взаємодії з іншими розумними пристроями, наприклад, одноразово натиснувши розумний автоматичний вимикач, ви включаєте сигналізацію з відстрочкою на 1 або 2 хвилини, щоб встигнути закрити вхідні двері або при спрацьовуванні датчика диму, протікання, спрацьовує сирена. Купити датчики для розумного будинку можна у нашому магазині WiseHome за вигідною вартістю.