Автоматичний Zigbee кран Tuya

Moes
Артикул:
WH00306
В наявності
1 100 грн
Характеристики
Виробник Moes
Протокол зв'язку ZigBee
Екосистема Tuya Smart, Google Home, Home Assistant
Живлення 12V
Характеристики

Тиск клапана: 1,6 МПа
Час автоматичного відкриття/закриття клапана: 5-10 секунд
Обертаючий момент: 30-60 кгсм

Потрібен шлюз керування Так
Опис

Автоматичний кран Moes Zigbee 3.0 Water Gas Valve (ZN231392)

Автоматичний кран Moes Zigbee 3.0 Water Gas Valve (ZN231392) – це пристрій для перекриття кульових кранів з водою або газом. Його дуже зручно використовувати у випадку з газовим обладнанням, тому що нема потреби обрізати газові труби, достатньо на кульовий кран (не знімаючи вентиль) поставити автоматичний кран Moes і керувати закриттям/відкриттям віддалено або за розкладом. Так само робимо з водопостачанням у будинку, наливом води в басейн, поливом городу, саду, напувалок для худоби тощо.

Таймер та спільне використання сім'єю

Ця модель крана програмується за таймером. Задайте час, щоб один чи два тижні, він автоматично закривався і відкривався для профілактики закипання.

Встановіть розклад таймера, щоб зробити клапан автоматичним. Наприклад, керуйте сільськогосподарськими поливальними установками. Складіть розклад садовому спринклеру для автополиву рослин. Крім того, ви можете поділитися керуванням зі своїми родичами або друзями.

Віддалене управління

  • Розумний клапан дозволяє автоматично закривати або відкривати шаровий кран за допомогою смартфона, де б ви не перебували. Якщо приміщення тимчасового використання, зможете дистанційно керувати водопостачанням або подачею газу за допомогою програми.
  • Для віддаленого управління та інтеграції до екосистем Google Home, Home Assistant, Tuya Smart, Yandex необхідно придбати відповідний шлюз.
  • Також цей девайс сумісний з Amazon Alexa, що дозволяє вмикати та вимикати водяний клапан голосом.
  • Смарт девайс зручно використовувати в парі з датчиками розумного будинку, наприклад, датчиком протікання води або датчиком витоку газу, тим самим піклуючись про безпеку житла. У такому разі ви одразу отримаєте повідомлення на смартфон про екстрене закриття крана.

Особливості експлуатації

Час автоматичного відкриття або закриття клапана становить 5-10 сек., за цей час навряд чи буде завдано суттєвих збитків майну.

Коли відбуваються перебої в електропостачанні, а вам терміново необхідно закрити/відкрити кран, у нижній частині агрегату є ручна муфта з витяжним кільцем, що дозволяє переміщувати важіль.

Встановлення та підключення

Пристрій застосовується до нових та старих клапанів газопроводу, користувачі можуть встановити його самостійно.

Встановлення автоматичного крана має бути на одній осі між валом контролера клапана та центральною віссю крана, інакше він не зможе повністю закриватися та відкриватися.

Після того, як ви закріпили кран, потягніть за кільце та поверніть важіль, щоб переконатися у повному відкритті/закритті кульового крана. Підключення до електромережі здійснюється через адаптер на 12V. Автоматичний кран Moes Zigbee 3.0 Water Gas Valve (ZN231392) сумісний із кульовими кранами водопровідних труб та підходить для керування клапанами природного газу. Купити Автоматичний кран Moes Zigbee 3.0 Water Gas Valve (ZN231392) в один клік можете на сайті WiseНome. Поділіться досвідом використання залишивши відгуки та думки про автоматичний кран Moes Zigbee 3.0 Water Gas Valve (ZN231392) на сайті.

Способи доставки

Доставка здійснюється кур'єрською службою «Нова пошта».
Термін доставки: 1-3 дні після оформлення замовлення.
Під час замовлення наші менеджери узгодять з вами дату доставки перед відправкою товару.
Доставка за рахунок покупця.
ВАЖЛИВО: Термін зберігання посилки у відділенні 5 днів. Згідно з умовами перевізника, після цього терміну, замовлення автоматично буде відправлене назад.
Якщо протягом 5 днів покупець не забрав замовлення, повторна відправка здійснюється за його рахунок.

Способи оплати

Банківські реквізити: після оформлення замовлення, вам автоматично формується рахунок, який ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з продуктом.

LIQPAY: при оформленні замовлення вас автоматично направить до форми оплати.

Післяплата: сплачується у відділенні «Нової пошти». У разі оплати при отриманні (післяплати) до вартості доставки додається комісія за переказ грошей, яку сплачує покупець.

Відгуки
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваш рейтинг